Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 397 Ürünler.
Korozyona dayanıklı 75S 22125in.Lbs Çeyreği Dönümlü Elektrik Aktüatör
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
Kupla gösterge ile akıllı elektrikli aktüatörü modüle etmek
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motor Gücü: | 6W - 140W |
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
DCL 110V On Off Quarter Turn Elektrik Aktüatörü
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
RoHS 3.0 Tork Koruması Üzerine Kompakt Akıllı Elektrik Aktifleşen
| Standart Zaman/Tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Giriş sinyali: | 4-20mA veya 2-10V / 1-5V isteğe bağlı |
RoHS 3.0 CSA 90° 360° IP67 Kompakt Akıllı Elektrikli Aktüatör
| Standart zaman/tork: | 15s ila 75s/18nm ila 2500nm/160in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360 ° |
| Giriş sinyali: | 4-20mA veya 2-10V / 1-5V isteğe bağlı |
90° 360° IECEx 30S/100Nm Patlamaya Dayanıklı Elektrikli Aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Toplam ağırlık: | 3kg ila 10kg |
90W 45S/600Nm DCL-Ex60 Patlama Dayanıklı Elektrikli Aktüatör
| Adı: | Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 45s/600nm |
| Özellik: | Motor Gücü |
Döner Deneme Kontrolü Kompakt 90° AC110V Akıllı Elektrikli Aküatör
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Kompakt 90W 400Nm patlama geçirmez elektrikli aktüatör
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
Akıllı Su geçirmez 400Nm DC24V Başarısızlık Güvenli Elektrik Aktüatörü
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motor Gücü: | 6W - 140W |
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |

