Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
Çeyreği dön DCL-Ex10 CSA Patlama Güvenli Elektrikli Aktüatör
| Standart tork: | 100nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30s ila 45s |
| Toplam ağırlık: | 5kg ila 10kg |
DC fırçasız motor ISO5211 24VDC akıllı elektrikli aktüatör
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 600nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
15W 3 fazlı çeyrek dönüşlü elektrikli aktüatör
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
|---|---|
| İsim: | Elektrik Çeyrek Turn Aktüatör |
| Kullanmak: | Kelebek valfi, bilyalı valf |
Çeyreği dönüş 400Nm Patlama Dayanıklı Elektrik Aktüatör
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/400nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | Grup C, D T4 Class1, Bölüm 1 |
Kelebek Valfı için Modüle Çeyreği Dönümlü Elektrik Aktüatör
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 600nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
Kimyasal CSA 30S/100Nm Patlama Güvenli Etkinleştirici
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/100nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | Exd iict4 |
3D Valve Bracket 1.2Kg SGS Çoklu Dönümlü Elektrik Aktüatörü
| Standart tork: | 5nm ila 18nm |
|---|---|
| Standart hız: | 5r/dakika |
| Dönüşler: | 3r/5r/7r isteğe bağlı |
200Nm 360 derece modüle edici patlama geçirmez elektrikli aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
DCL-05 220V çeyrek dönüşlü elektrikli valfli aktüatör
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Kompakt Valf IP67 Çeyreği Dönümlü Elektrik Aktüatörü
| Standard Time/Torque: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optional Time/Torque: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Total Weight: | 1.2KG |

