Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
ExdIIC T4 Kompakt IP68 Patlama Dayanıklı Elektrikli Aktüatör
| Standart tork: | 20nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30s ila 45s |
| Toplam ağırlık: | 5kg ila 10kg |
En küçük modüle edici 60S 18Nm AC220V Çeyreği Dönümlü Elektrik Aktüatörü
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
|---|---|
| Çıkış sinyali: | 4-20mA |
| Standart tork: | 15s/18nm |
DC 24V Brushless Motor Çeyreği Dönüştürücü Elektrik Aktiflik Aktiflik
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 600nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
Sıfırlama kuyusu çeyrek dönüş 13W Hızlı Açık Elektrik Aktif
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Standart Zaman/Tork: | 15nm/2s 30nm/5s 15nm/3s 30nm/6s |
Nemden arındırma ısıtıcısı 50Nm/2S Hızlı Açık Elektrik Aktüatör
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Torque/Time: | 50Nm/2S 100Nm/4S 200Nm/8S |
ATEX Standartı 24VDC Modüle edici Patlama Güvenli Elektrik Aktüatörü
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 50 ~ 600nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
Çeyrek Dönüş 30S 100Nm 90° CSA Patlamaya Dayanıklı Elektrikli Aktüatör
| Standart tork: | 100nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30s ila 45s |
| Toplam ağırlık: | 5kg ila 10kg |
18Nm 3r / min DC24V Miniatür Çok Dönümlü Elektrik Aktif
| Güç: | DC24V |
|---|---|
| Zaman/tork: | 15s/18nm |
| dönüş açısı: | 3r/dk |
100Nm Patlama geçirmez elektrikli aktüatör IP68 ExIICT4Gb
| Power: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standard Time/Torque: | 30S/100Nm |
| Type: | on-off, Modulating |
DC fırça motoru ile 12VDC 24VDC çeyrek dönüşlü elektrikli aktüatör
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 600nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |

