Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 390 Ürünler.
Proporsiyonel Kontrol DCL IP67 Akıllı Elektrik Aktüatörü
| Standart Zaman/Tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Giriş sinyali: | 4-20mA veya 2-10V / 1-5V isteğe bağlı |
90 derecelik ExIICT4 200Nm çeyrek dönüşlü elektrikli aktüatör
| Adı: | Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi |
|---|---|
| Türü: | Açma, modülasyon |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
HVAC 90° Dönüş 400Nm Patlama Güvenli Elektrik Aktüatör
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/400nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | Grup C, D T4 Class1, Bölüm 1 |
RoHS 22125in.Lbs IP67 DCL Elektrik Valf Etkinleştiricisi
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Standart Zaman/Tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
1200 Times/Hour S4 Aralıklı Tip Düzenlenebilir Akıllı Elektrik Aktüatör
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Standart Zaman/Tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
AC380V 400Nm başarısızlık güvenliği elektrikli aktüatör
| Tip: | Elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Özellik: | Acil Durum Gücü Kapalı Düğmesi |
| Standart tork: | 18nm ila 2500nm |
Modbus Kontrol Sistemli Kompakt Modülasyonlu Elektrikli Aktüatör
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Standart Zaman/Tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
Acil güç kapalı AC220V 400Nm arıza güvenli elektrikli aktüatör
| Türü: | Elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Özellik: | Acil Durum Gücü Kapalı Düğmesi |
| Standart tork: | 18nm ila 2500nm |
380VAC Son Aşama Solucan Sektör Donanımlı Dörtde Bir Dönümlü Elektrik Aktif Ekipmanı
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Standart Zaman/Tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
NEMA 4X patlama geçirmez elektrikli aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 3000nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20'ler ila 110s |
| Sızdırmazlık derecesi: | IP68/NEMA4X/NEMA 7 |

