Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
DCL Top Valf 200Nm pozisyon geri bildirimi Başarısızlık Güvenli Elektrik Aktifleştiricisi
| Adı: | Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Operasyon: | 1/4 dönüş işlemi |
100Nm patlama karşıtı elektrikli aktüatör
| Adı: | Anti Patlama Elektrik Aktüatörü |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Türü: | Tek aşamalı aktüatör |
Su geçirmez IP67 200000 Zaman Akıllı Elektrik Aktifleştiricisi
| Installation Angle: | 360° |
|---|---|
| name: | smart electric actuator |
| Output Signal: | 4-20mA |
1300Nm Modbus-RTU çeyrek dönüşlü elektrikli aktüatör
| Standart zaman/tork: | 30s ila 75s/100nm ila 2500nm/885in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360 ° |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
220VAC arıza güvenli elektrikli aktüatör
| Adı: | Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü |
|---|---|
| Özellik: | Termal Aşırı Yük Koruması |
| Montaj açısı: | 360° |
Pozisyon Göndericisi Damperler 140W 3 Fazlı Elektrik Aktüatör
| Adı: | 3 fazlı elektrik aktüatörü |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -25°C~+55°C / -13°F~+131°F |
| Koruma Sınıfı: | IP67 NEMA4/4X |
2500Nm modüle edici elektrikli aktüatör
| Adı: | Modülasyon tipi elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Standart tork: | 400nm ila 2500nm |
| Standart zaman: | 30'lar ila 75s |
SIL3 Patlama Güvenli Elektrikli Aktüatör
| Adı: | Anti Patlama Elektrik Aktüatörü |
|---|---|
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
| Standart zaman: | 20s - 45s |
20mA akıllı elektrikli aktüatör
| Ürün Adı: | Düzenlenebilir akıllı elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Motor Gücü: | 6W - 140W |
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |
Patlamaya Dayanıklı Elektrikli Aktüatör IP68 CSA Elektrik Kesintisi Sıfırlama Modbus
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Çıkış sinyali: | 4-20mA |

