Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 397 Ürünler.
Ortalık pozisyon IECEx 30S/100Nm Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Toplam ağırlık: | 3kg ila 10kg |
Konumlandırma Modülü ISO5211 120W Akıllı Elektrikli Aküyatör
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motor Power: | 6W to 140W |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
DCL CSA UL 90W 45S 600Nm modüle edici elektrikli aktüatör
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
Dış sinyalleri oranı denetlenen AC24V 10W çeyrek dönüşlü elektrikli aktüatör
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motor gücü: | 6W - 140W |
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |
Yanıcı Yakıt DN400 Kelebek Valf DCL Akıllı Elektrik Aktifleşen
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Pozisyon Göndericisi 1/4 Dönüş 20mA Başarısızlık Güvenli Elektrik Aktifleştiricisi
| Standart Zaman/Tork: | 20S'den 75S'ye/50Nm'den 2500Nm'ye/442in.lbs'den 22125in.lbs'ye |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC |
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör konum vericisi ile
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Çıkış sinyali: | 4-20mA |
EPS konumlandırıcı 20S 50Nm 10W akıllı elektrikli aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 75s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
Titreşme Nem Korumalı 90W AC24V Akıllı Elektrik Aktüatörü
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
Valf Konumu 90W 30S 400Nm Akıllı Elektrik Aktüatörü
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motor gücü: | 6W - 140W |
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |

