Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
Döner Deneme Kontrolü Kompakt 90° AC110V Akıllı Elektrikli Aküatör
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Kompakt 90W 400Nm patlama geçirmez elektrikli aktüatör
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
Akıllı Su geçirmez 400Nm DC24V Başarısızlık Güvenli Elektrik Aktüatörü
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motor Gücü: | 6W - 140W |
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |
360 derecelik patlama geçirmez DCL-Ex05E elektrikli aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Elektrik Santrali Elektrikli Aküatörlü Teleskopik Flange Kelebek Valfı Kullanıyor
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
2 / 3 yönlü sıkıştırma bağlantısı Elektrikle çalıştırılan paslanmaz çelik topu valfi
| Ambalaj bilgileri: | Karton/palet |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
Kompakt 3 yönlü elektrikle çalıştırılan ISO5211 PVC top valfi
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
ATEX IECEx Standart 24VDC Modüle edici Patlama Güvenli Elektrikli Aktüatör
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 600nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
Süper küçük Kompakt Seri 15S 18Nm / 7S 9Nm / 30S 25Nm Elektrikli Aktüatör
| Standart zaman/tork: | 15s/18nm |
|---|---|
| İsteğe bağlı zaman/tork: | 7s/9nm 60s/18nm |
| Toplam ağırlık: | 1.2kg |
Su geçirmez modüle edici 400Nm elektrikli hareketli top valfi
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/400nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |

