Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
ATEX IECEx Standart 24VDC Modüle edici Patlama Güvenli Elektrikli Aktüatör
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 600nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
En küçük açma/kapama 60S 18Nm DC24V Çeyreği Dönümlü Elektrik Aktüatör
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
|---|---|
| Çıkış sinyali: | 4-20mA |
| Standart tork: | 15s/18nm |
Su geçirmez modüle edici 400Nm elektrikli hareketli top valfi
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/400nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |
400Nm 4 ~ 20mADC 90W Modüle edici Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
| Power: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Output Torque: | 400Nm |
| Explosive-proof grade: | Exd II CT4Gb |
ISO5211 doğrudan montajı ile çeyrek dönüşlü elektrikli aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 30S'den 75S'ye/1000Nm'den 2500Nm'ye/8850in.lbs'den 22125in.lbs'ye |
|---|---|
| Toplam ağırlık: | 20 kg |
| Güç kaynağı: | 110VAC/220VAC/380VAC |
Hızlı Açık ISO5211 1200Nm 120W Çeyreği Dönümlü Elektrik Aktifleştiricisi
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Standart Zaman/Tork: | 500nm/4s 800nm/8s 1200nm/12s |
ISO5211 AC110V 30S 1000Nm Çeyrek dönüşlü elektrikli aktüatör
| Standart zaman/tork: | 30S'den 75S'ye/1000Nm'den 2500Nm'ye/8850in.lbs'den 22125in.lbs'ye |
|---|---|
| Toplam ağırlık: | 20kg |
| Güç kaynağı: | 110VAC/220VAC/380VAC |
Multi Turn elektrikli aktüatör DC24V, süper mini hacim ve 18Nm/5r/min toruqe
| Güç: | DC24V |
|---|---|
| Zaman/tork: | 15s/18nm |
| Hız: | 2 r/dakikada |
Kompakt Motorlu 200Nm ISO5211 Patlama Kanıtlı Elektrikli Aktüatör
| Koruma sınıfı: | IP68 |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30S/200Nm |
| Conta Yüzeyinin Malzemesi: | Yumuşak Mühürlü |

