Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
Küçük Modülasyon 90° Dönüş 442 in.Lbs Akıllı Elektrik Aktif
| Protection Grade: | IP67 weatherproof |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mA |
| Motor Power: | 10W to 140W |
CSA DC24V 90° 15S/18Nm Ultra Küçük Elektrikli Aktüatör
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| Zaman/tork: | 15s/18nm |
| İsteğe bağlı tork: | 7s/9nm 60s/18nm |
CSA AC110V 90° 15S/18Nm Ultra Küçük Elektrikli Aktüatör
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| Zaman/tork: | 15s/18nm |
| İsteğe bağlı tork: | 7s/9nm 60s/18nm |
Flanş CSA RoHs 15S/18Nm Miniatür Elektrikli Aktüatör
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| Zaman/tork: | 15s/18nm |
| İsteğe bağlı tork: | 7s/9nm 60s/18nm |
80Nm / 2S 90W Hızlı Açık Elektrik Aktifleştiricisi
| Güç: | AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| Standart tork: | 80nm/2s; 160nm/4s; 330nm/8s |
| Türü: | AÇIK KAPALI |
Patlama Dayanıklı ExdIICT4 IP68 Hızlı Açık Elektrik Aktif Ekipmanı
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Çevre sıcaklığı: | -25°C~+55°C / -13°F~+131°F |
400Nm DC24V 90°Patlama geçirmez açık / kapalı modüle edici elektrikli aktüatör
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart zaman/tork: | 30s/400nm |
| Tip: | Açma, modülasyon |
3S / 15Nm Hızlı Açık Elektrik Aktüatör Açma-Kapatma, kompakt yapıyla 0-90° ayarlanabilir
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC220V/AC380V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 3s/15nm |
| Türü: | AÇIK KAPALI |
IP68 NEMA 4X Modülasyon Tipi Patlama Güvenli Elektrik Aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
AC380V 15W çeyrek dönüşlü Hızlı Açık Elektrik Aktüatör
| Güç: | AC380V |
|---|---|
| Standart zaman/tork15nm: | 25nm/2s; 50nm/4s; 80nm/8s |
| Türü: | AÇIK KAPALI |

