Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
Kompakt Elektrikle İşletilen PP-H Top Valfı Çift Trunnion
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Modüle edilmiş Elektrikli Aktif Yüksek Vakumlu Top Valfi DN50 DN200
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
WCB Elektrikli Aktif Top Valfı
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
DN15 Elektrikli Aktif Top Valfı
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
1/4 Dönüş DN500 WCB Wafer Elektrikli Aktif Kelebek Valfi
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Yüksek sıcaklık modüle edici elektrikli hareketli top valfi
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Türü: | Açma, modülasyon |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
CSA/ATEX/IECEx Sertifikaları Patlama Dayanıklı Elektrik Aktüatör
| Tork Aralığı: | 20 Nm ila 3000 Nm/177 inç lb ila 26550 inç lb |
|---|---|
| Türü: | Açma-kapama/Modüle etme |
| Güç Kaynağı(±%10): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
CSA/ATEX/IECEx Sertifikaları Patlama Dayanıklı Elektrik Aktüatör
| Tork aralığı: | 20 Nm ila 3000 Nm/177 inç lb ila 26550 inç lb |
|---|---|
| Tip: | Açma-kapama/Modüle etme |
| Güç Kaynağı(±%10): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
CSA ATEX Sertifikaları Patlama Güvenli Elektrik Aktif Ekipmanı
| Tork aralığı: | 20 Nm ila 3000 Nm/177 inç lb ila 26550 inç lb |
|---|---|
| Tip: | Açma-kapama/Modüle etme |
| Güç Kaynağı(±%10): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
Patlamaya Dayanıklı Elektrikli Aktüatör AC110V 50Nm 0.24A IP67 IP68 360°
| Standart tork: | 100nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30s ila 45s |
| Toplam ağırlık: | 5kg ila 10kg |

