Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
CSA 90 derece dönüş ExdIICT4 150Nm patlama geçirmez aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
100Nm NEMA 4 10000 Times Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
DCL Kompakt Aktüatör Salıncak Kolu IP67(68) Su Geçirmez Modbus-RTU
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360 ° |
| Standart tork: | 18Nm'den 2500Nm'ye/160in.lbs'den 22125in.lbs'ye |
DN150 top valfi ISO5211 patlama geçirmez aktüatör
| Adı: | Patlama geçirmez elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Kurulum: | Çok Flanşı Doğrudan Kurulum |
Elektromanyetik Exd II CT4Gb 400Nm Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Koruma Sınıfı: | IP68 Su geçirmez |
|---|---|
| Adı: | Patlama geçirmez elektrikli aktüatör |
| Çevre sıcaklığı: | -25°C~+55°C / -13°F~+131°F |
Hava Durumu Karşıtlığı 360° CSA Çeyreği Dönüştürücü
| Ürün adı: | Çeyreği dönüşlü elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Sertifikalı: | CSA |
| Kurulum açısı: | 360 ° |
Valf konumu geri bildirim sinyali IP67 60S arıza güvenli aktüatör
| İsim: | Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü |
|---|---|
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
| Standart zaman: | 20s - 75s |
Elektrikli konumlandırma 1.2KG 6W DCL Çeyreği Dönüştürücü
| product name: | quarter turn electric actuator |
|---|---|
| Motor Power: | 6W to 140W |
| Protection Grade: | IP67 NEMA4/4X |
ac220v akıllı valf aktüatörü
| Ürün Adı: | Akıllı Elektrik Aktifleyici |
|---|---|
| Uygulama: | Endüstriyel Alan |
| Özellik: | Görsel Valf Konum Göstergesi |
Elektrik Gücü 18Nm DCL-02 Çoklu Dönüm Uygulayıcısı
| İsim: | Çok dönüşlü elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Güç: | DC24V |
| Koruma sınıfı: | IP67 |

