Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
Bölge ve Bölme Sistemi için Patlama Kanıtlı Elektrik Aktif Ekipmanı Sertifikaları
| Tork Aralığı: | 20nm ila 600nm |
|---|---|
| Güç Kaynağı(±%10): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC |
| Türü: | Açma-kapama/Modüle etme |
ATEX/IECEx Sertifikası Yanıcı Gazlar İçin Patlama Dayanıklı Elektrik Aktüatör
| Tork Aralığı: | 20nm ila 600nm |
|---|---|
| Güç Kaynağı(±%10): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC |
| Türü: | Açma-kapama/Modüle etme |
Metal Gear Drive NEMA4/4X Elektrik Valf Etkinleştiricisi
| name: | Motorized quarter turn actuator |
|---|---|
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| feature: | 90° operation, middle position optional |
Deniz sıcaklığı kontrol valfi ISO5211 Kompakt Aktüatör
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360 ° |
| Standart tork: | 18Nm'den 2500Nm'ye/160in.lbs'den 22125in.lbs'ye |
50/60HZ Kelebek Valfi DN600 Elektrik Valf Aktifleştiricisi
| Adı: | Kompakt elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 15s ila 75s/18nm ila 2500nm |
| Eşleşti: | DN600'e kadar kelebek valf |
IP67 Çeyreği Dönüşlü Kompakt Aktüatör
| Adı: | Çeyrek dönüş kompakt aktüatör |
|---|---|
| Operasyon: | 1/4 dönüş işlemi |
| Özellik: | Görsel Valf Konum Göstergesi |
18Nm 160 in.Lbs Akıllı Valf Aktüatörü
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Elektrikli Hareketli Kelebek Valfi 360° 24v Çeyreği Dönüş Hareketleyici
| Standart tork: | 18nm ila 2500nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 15s ila 75s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
İçecek Endüstrisi için IP67 El Tekerlekli İşletim Kompakt Aktuatörü
| Montaj açısı: | 360° |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Çevre sıcaklığı: | -25°C~+55°C / -13°F~+131°F |
Blower Air Volume Control 45S 600Nm Kompakt Etkinleyici
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360 ° |
| Standart tork: | 18Nm'den 2500Nm'ye/160in.lbs'den 22125in.lbs'ye |

