Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
Otomatik Kapanma Kendi Kendini Teşhis 4-20mA 45S Kompakt Vana Aktüatörü
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
Çeyreği Dönüş IP68 1000Ω SIL3 Patlama Kanıtlı Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Patlamaya dayanıklı sınıf: | Exdict4 |
En küçük DN650 Kelebek Valfı 2500Nm Çeyreği Dönümlü Elektrik Aktif
| Standart Zaman/Tork: | 30s ila 75s/1000Nm ila 2500nm/8850in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 20 kg |
Pozisyon Göndericisi 20mA Çeyreği Dönüştürücü
| Kurulum açısı: | 360 ° |
|---|---|
| Başvuru: | Valf |
| Özellik: | ISO5211 Doğrudan Kurulum |
Su geçirmez Mikro Gaz 1.1A Kapı Valfi Aktifleştiricisi
| Adı: | Çoklu Dönümlü Aktüatör |
|---|---|
| Güç: | DC24V |
| Koruma sınıfı: | IP67 Su Geçirmez |
Otomatik Kapanma Modbus CSA IP68 Kompakt Vana Aktüatörü
| Giriş sinyali: | 4-20Madc/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Çıkış sinyali: | 4-20Madc |
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
Wafer Tipi DN40 Elektrik Kelebek Valfi EPDM Koltuğu
| Adı: | Elektrikli kelebek valfi |
|---|---|
| Kelebek vana: | ≤dn40 |
| Top valfi: | ≤dn32 |
1/4 dönüm AC110V AC220V EMC Patlama Güvenli Aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Şaraphanenin dışındaki patlama geçirmez elektrikli aktüatör IP68 60S 50Nm
| Standart tork: | 50nm ila 100nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20'ler ila 30s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/24VDC/110VAV/220VAC |
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| Standart tork: | 50 Nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20'ler |
| Patlama geçirmez not: | Exdict4, exdⅲc t130 |

