Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
Alt miniatür 5R/min 18Nm Çoklu Dönüm Uygulayıcısı
| Standart tork: | 5nm ila 18nm |
|---|---|
| Standart hız: | 5r/dakika |
| Dönüşler: | 3r/5r/7r isteğe bağlı |
Alt miniatür 6W 15S/18Nm Çeyreği Dönüştürücü
| Standart Zaman/Tork: | 15s/18nm |
|---|---|
| İsteğe bağlı zaman/tork: | 7s/9nm 60s/18nm |
| Toplam ağırlık: | 1.2KG |
Patlama Dayanıklı 600Nm ExdIIBT4 Elektrik Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
400Nm Patlama geçirmez valf aktüatörü, açma / kapatma modüle edici elektrik aktüatörü
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/400nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |
IP68 600Nm 90W modüle edici patlama geçirmez valf aktüatörü
| Güç: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 600 nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | EXD II CT4GB |
IP68 Su geçirmez 600Nm 90W Patlama Kanıtlı Valf Etkinleştiricisi
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 45s/600nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |
NEMA 4X PVC Diyafram Valfı için Çok Çevirme Aktifleştiricisi
| Toplam ağırlık: | 1.2KG |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 24VDC |
| Motor Gücü: | 6W ila 10W |
IP67 400Nm 24VDC Turbo Hava Hacim Kontrolü için Elektrik Top Valf Aktüatörü
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart zaman/tork: | 30s/400nm |
| Tip: | Açma, modülasyon |
IP67 Kendini Kilitleyen 380VAC Kelebek Valf Etkinleştiricisi
| Montaj açısı: | 360° |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Çevre sıcaklığı: | -25°C~+55°C / -13°F~+131°F |
DC24V 30s/100Nm 90 derece aktüatör
| İsim: | Elektrik 3 Faz Aktüatörü |
|---|---|
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |
| Özellik: | Potansiyometre donanımlı aktüatör |

