Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
El kontrolü alt miniatür 1.1A 20W çok dönüşlü elektrikli aktüatör
| Standart tork: | 5nm ila 18nm |
|---|---|
| Adı: | motorlu çok dönüşlü aktüatör |
| Standart hız: | 5r/dakika |
CSA IP67 DC24V 50Nm 20s Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50 Nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20'li yaşlar |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıf: | Exdict4, exdⅲc t130 |
Su geçirmez modüle edici 24VDC motor patlama karşıtı aktüatör
| Standart tork: | 0nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Modüle edici tip DC fırça motor çeyrek dönüş aktüatörü
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 600nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
Modüle edici DC fırçasız çeyrek dönüşlü elektrikli aktüatör
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış torku: | 0 ~ 600nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
Yüksek kapalı alüminyum alaşımı DCL-MZZ 5 Dönüş Sanatçısı
| Standart tork: | 5nm ila 18nm |
|---|---|
| Standart hız: | 2 r/dakikada |
| Dönüşler: | 3r/5r/7r isteğe bağlı |
3 Dönüm Kapalı Valf 18Nm Elektrik Valf Etkinleyici
| Standard Torque: | 5Nm to 18Nm |
|---|---|
| Standard Speed: | 5r/min |
| Turns: | 3r/5r/7r optional |
Super Torque Miniature 15S 18Nm Valve Actuator
| Standart zaman/tork: | 15s/18nm |
|---|---|
| İsteğe bağlı zaman/tork: | 7s/9nm 60s/18nm |
| Toplam ağırlık: | 1.2kg |
Fırçasız motor DC 24V çok dönüşlü kompakt aktüatör
| Standart tork: | 5nm ila 18nm |
|---|---|
| Standart hız: | 5r/dk |
| Toplam ağırlık: | 1.2kg |
Anti Kondansasyon 24VDC Çeyreği Dönüşü Elektrik Aktüatörü
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 400nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |

