Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
90 derece alaşımlı çelik kolye 442in.lbs çeyrek dönüş aktüatörü
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360 ° |
| Standart zaman/tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
0~90°Ayarlanabilir IP67 Kelebek Valfi için Kompak Çeyreği Dönüştürücü
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360° |
| Standart zaman/tork: | 15s ila 75s/18nm ila 2500nm/160in.lbs ila 22125in.lbs |
Kelebek Valfı için IP67 Kompakt Çeyreği Dönüştürücü
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Standart Zaman/Tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
IP67 Su geçirmez işleme 30s/100Nm kelebek valfi aktüatörü
| Standart zaman/tork: | 15s ila 75s/18nm ila 2500nm |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 1.5kg ila 20kg |
DCL IP67 Su Arıtma DN600 Kelebek Valf Çalıştırıcısı
| Standart Zaman/Tork: | 15s ila 75s/18nm ila 2500nm |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 1.5kg ila 20kg |
On Off 10000 Life Cycles Havalandırma Valvu DN500 Kompakt Aktüatör
| Standart tork: | 18nm ila 2500nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 15s ila 75s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Kelebek Valfi CE 60S 100Nm Çeyreği Dönüştürücü
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360 ° |
| Standart zaman/tork: | 15s ila 75s/18nm ila 2500nm/160in.lbs ila 22125in.lbs |
Yüksek başlangıç tork 30S/200Nm kompakt aktüatör
| Kurulum açısı: | 360 ° |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Ortam sıcaklığı: | -25 ℃ ~+55 ℃ / -13 ° F ~+131 ° F |
IP67 Su geçirmez 2500Nm 75S Kompakt Etkinleyici
| Adı: | Kapalı Tip kompakt aktüatör |
|---|---|
| Standart tork: | 18nm ila 2500nm |
| Standart zaman: | 15s ila 75s |
NEMA 4 10000 Kat Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |

