Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
Aşırı tork koruma küre valfi AC380V 9Kg kompakt aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 30s ila 75s/100nm ila 2500nm/885in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
Kompakt Elektrikli 400Nm DC Rotary Actuator
| Adı: | DC döner aktüatör |
|---|---|
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
| Standart zaman: | 20s - 45s |
3 Noktalı Yüzücü 2500Nm HVAC Çeyreği Dönüş Sanatçısı
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Standart Zaman/Tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
Kalıcı yağlanmış 380v 500Nm 3 fazlı aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 30s ila 75s/100nm ila 2500nm/885in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
Amortisör Çeyreği Dönüş 50Nm CSA DC Döner Aktuatör
| Adı: | DC döner aktüatör |
|---|---|
| Türü: | Çeyrek dönüşlü Aktüatör |
| Özellik: | Kompakt elektrikli aktüatör |
DC24V 9.5kg Patlama Dayanıklı 400Nm 3 Fazlı Aktüatör
| Tip: | Kompakt elektrikli aktüatör |
|---|---|
| İsim: | 3 Faz Aktüatörü |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
220VAC PVC Kontrol Valfi
| Adı: | Elektrikli Diyafram Valfi |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/400nm |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
Su geçirmez 500Nm / 4S AC110V Hızlı Açma ve Kapatma Aktuatörü
| Adı: | kompakt hızlı açık elektrik aktüatörü |
|---|---|
| Türü: | Çeyrek dönüşlü Aktüatör |
| Standart Zaman/Tork: | 500nm/4s 800nm/8s 1200nm/12s |
F sınıfı yalıtım 30W DC 24V motorlu döner aktüatör
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 400nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
Su geçirmez 24VDC 70W motorlu valf aktüatörü
| name: | DC Motorized rotary actuator |
|---|---|
| Action Time: | 15S/30S |
| type: | smart electric actuator |

