Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
RoHS 0 ~ 90°Ayarlanabilir CSA büyük tork modüle eden valf aktüatörü
| Standart tork: | 400nm ila 2500nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30'lar ila 75s |
| Güç Kaynağı: | 380VAC/440VAC/415VAC |
Entegre Modüle Edici IP67 90W 45S Kompakt Aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Giriş sinyali: | 4-20mA veya 2-10V / 1-5V isteğe bağlı |
Kalıcı yağlanmış vites treni 600Nm UL429 kompakt aktüatör
| Standart zaman/tork: | 30s ila 75s/100nm ila 2500nm/885in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360 ° |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
Pasif temas anahtarı AC kelebek valfi 3 fazlı aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 20S'den 75S'ye/50Nm'den 2500Nm'ye/442in.lbs'den 22125in.lbs'ye |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 2.5kg ila 20kg |
Kompakt çeyrek dönüşlü ISO 5211 DC döner aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VDC / 12VDC isteğe bağlı |
Termal Aşırı yük koruma DCL modüle 90W kompakt aktüatör
| Adı: | elektrikli kompakt aktüatör |
|---|---|
| Türü: | Ayarlanabilir ölü boşluk tipi |
| Renk: | turuncu beyaz veya özel |
DN300 altında 120W elektrikli kelebek valfi aktüatörü
| Adı: | 120W Elektrik Kelebek Valf Aktüatörü |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/1000nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |
Patlamaya dayanıklı Entegre Modülasyonlu IP67 90W 45S Kompakt Aktüatör
| Standart zaman/tork: | 15s ila 75s/18nm ila 2500nm/160in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360° |
| Giriş sinyali: | 4-20mA veya 2-10V / 1-5V isteğe bağlı |
Düzenlenebilir Ölü Alan 200Nm 30S 40W Kompakt Aktüatör
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motor gücü: | 6W - 140W |
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
DCL su geçirmez top valfi AC220V 1600Nm 3 fazlı aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 20S'den 75S'ye/50Nm'den 2500Nm'ye/442in.lbs'den 22125in.lbs'ye |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 2.5kg ila 20kg |

