Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
Akıllı Kontrol Düzenlenebilir 220VAC Çeyreği Dönüştürücü
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
S2 Kısa süreli çalışma döngüsü % 80 çeyrek dönüş aktüatörü
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Çevre sıcaklığı: | -25°C~+55°C / -13°F~+131°F |
RoHS Seramik Valf 3 Fazlı Modülasyon Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 400nm ila 2500nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30'lar ila 75s |
| Güç kaynağı: | 380VAC/440VAC/415VAC |
Sabit Döner 3 fazlı AC 400Nm 30S Çeyreği Dönüş Sanatçısı
| Standart zaman/tork: | 20s ila 75s/50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360 ° |
| Toplam ağırlık: | 2.5kg ila 20kg |
Düzenlenebilir Ölü Alan 200Nm 30S 40W Kompakt Aktüatör
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motor gücü: | 6W - 140W |
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
DCL su geçirmez top valfi AC220V 1600Nm 3 fazlı aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 20S'den 75S'ye/50Nm'den 2500Nm'ye/442in.lbs'den 22125in.lbs'ye |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 2.5kg ila 20kg |
Dönüşümlü 1/4 dönümlü 100Nm Kupon göstergesi ile kompakt aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 30s ila 75s/100nm ila 2500nm/885in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
IP67 90° 360° DC12V 1/4 Dönüm 600Nm Kompakt Aktüatör
| Standart zaman/tork: | 30s ila 75s/100nm ila 2500nm/885in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
DC24V 30S 100Nm Su Geçirmez Çeyrek Dönüşlü Aktüatör
| Özellik: | Sağlam IP67 su geçirmez |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360° |
| İsim: | Çeyrek dönüş aktüatörü |
Alüminyum alaşım kabı 4X Çeyreği Dönüş Sanatçısı
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Total Weight: | 4.5KG to 20KG |

