Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
400Nm Topu Valf DC24V 9.5kgKompakt Aktüatör
| Standart zaman/tork: | 30s ila 75s/100nm ila 2500nm/885in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
400Nm AC380V CSA 9.5kg Kompakt Aktüatör
| Standart zaman/tork: | 30s ila 75s/100nm ila 2500nm/885in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
Klima 10000 X 110VAC HVAC aktüatörü
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Total Weight: | 1.2KG to 20KG |
Yerel / Uzaktan anahtarlanabilir 1/4 Dönüm 600Nm Kompakt Aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 30s ila 75s/100nm ila 2500nm/885in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
Çeyrek Dönüş IP67 IP68 380VAC Motorlu Vana Aktüatörü / CE ROHS işaretli
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 75s |
| Güç kaynağı: | 380VAC/440VAC |
Kompakt 1/4 Dönüş 400Nm DC24V HVAC Kelebek Vana Aktüatörü
| İsim: | 3 Faz Aktüatörü |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 2.5kg ila 20kg |
3 faz 1/4 dönüş 400Nm DC24V HVAC Kelebek Valf Çalıştırıcısı
| İsim: | 3 Faz Aktüatörü |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 2.5kg ila 20kg |
Büyük Dönümlü UL Top Valf DN300 Çeyreği Dönümlü Aktif
| Standart tork: | 400nm ila 2500nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30'lar ila 75s |
| Güç kaynağı: | 380VAC/440VAC/415VAC |
Akıllı Elektrikli Konumlandırma 200Nm DC Döner Aktif
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VDC / 12VDC isteğe bağlı |
Kompakt 24VDC 100Nm PVC Kelebek Valf Etkinleştiricisi
| Adı: | DC döner aktüatör |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Giriş sinyali: | 4-20mA veya 2-10V |

