Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
Su geçirmez 95° 600Nm modüle eden valf aktüatörü
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VDC / 12VDC isteğe bağlı |
3 yönlü top valfi 400Nm DC döner aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VDC / 12VDC isteğe bağlı |
DCL Akıllı DC 30W Motorlu Döner Valf Etkinleştiricisi
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 400nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
Kendini kilitleyen Exdiict4 Modüle edici Patlama Kanıtlı Etkinleyici
| Güç: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 400 Nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | EXD II CT4GB |
50Nm Modüle edici tip Patlama engelli valf aktüatörü 4 ~ 20mADC
| Güç: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Çıkış torku: | 50 Nm |
| Patlayıcı korumalı sınıf: | EXD II CT4GB |
Kompakt Su geçirmez DC24V IP68 Döner Valf Etkinleştiricisi
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 400nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
Patlamaya karşı akıllı çeyrek dönüş aktüatörü.
| Montaj açısı: | 360° |
|---|---|
| Motor Gücü: | 30W/70W |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg/9.5kg |
Compact Watertight DC24V IP67 90° 100Nm Rotary Valve Actuator
| Aksiyon süresi: | 15s/30s |
|---|---|
| Çıkış torku: | 0 ~ 400nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
AC220V 600Nm IP68 patlama aktüatörü
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç Kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
IP67 Yumuşak Sızdırmaz Çeyrek Dönüşlü Aktüatör
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart zaman/tork: | 45s/600nm |
| Tip: | Açma, modülasyon |

