Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
20W çok dönüşlü kompakt aktüatör
| Adı: | Çok dönüş kompakt aktüatör |
|---|---|
| Özellik: | DC Power Motorlu |
| Standart hız: | 5r/dakika |
1200 Times / Hour 15S 18Nm DC Döner Aktif
| Adı: | DC döner aktüatör |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 15s/18nm |
| İsteğe bağlı zaman/tork: | 7s/9nm 60s/18nm |
Mikro Valf RoHS 2A 2r/Min Çoklu Dönüm Uygulayıcısı
| Adı: | Çoklu Dönümlü Aktüatör |
|---|---|
| Standart hız: | 2 r/dakikada |
| Dönüşler: | 3r/5r/7r isteğe bağlı |
8W S4 Aralıklı 1200 Times DC Döner Aktuatör
| Standart Zaman/Tork: | 15s/18nm |
|---|---|
| İsteğe bağlı zaman/tork: | 7s/9nm 60s/18nm |
| Toplam ağırlık: | 1.2KG |
380VAC 3 fazlı aktüatör
| Standart tork: | 400nm ila 2500nm |
|---|---|
| Çıkış sinyali: | 4-20mA |
| Adı: | Büyük Tork 3 Faz Aktüatörü |
1000Nm 120W elektrikli valf aktüatörü, modüle eden çeyrek dönüş aktüatörü
| Güç: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 1000Nm |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
Patlama karşıtı DCL-Ex10 Serisi çeyrek dönme aktüatörü 30s/100Nm IP68
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Pasif temas geri bildirimi DCL Ex-proof AC24V 25W Hızlı Açık Etkinleyici
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Tork/Zaman: | 25nm/2s 50nm/4s 80nm/8s |
Düşük Sıcaklık Yükseltilmesi 400Nm IP68 DC Döner Aktuatör
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Türü: | Kompakt aktüatör |
| Güç kaynağı: | 24VDC |
Turbo Hava Hacim Kontrolü için IP67 Elektrik Top Valf Aktüatörü
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/400nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |

