Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
DC fırçasız motorlu 7 dönüşlü IP67 çok dönüşlü aktüatör
| Standart tork: | 5nm ila 18nm |
|---|---|
| Standart hız: | 5r/dakika |
| Toplam ağırlık: | 1.2KG |
Güçlü Dökme Alüminyum 600Nm IP68 Patlama Karşıtı Aktif
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Modüle edici ExdIICT4 24V Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 100nm/400nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30'lar |
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Süper Küçük 100MΩ 250VDC 80% Çok Dönümlü Etkinleyici
| Adı: | Çoklu Dönümlü Aktüatör |
|---|---|
| Standart hız: | 5r/dakika |
| Güç kaynağı: | 24VDC |
Çift Eksantrik DN80 DN125 Elektrik Flange Kelebek Valfi
| Adı: | Çift eksantrik elektrik kelebek valfi |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek performans |
| İle birlikte: | iki yönlü sıfır sızıntı koltuğu |
Çoklu Dönüm Uygulayıcısı için Ağır Görev oranı % 80 Valve Bracket
| Toplam ağırlık: | 1.2KG |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 24vdc |
| Motor gücü: | 6W ila 10W |
Sıfır Sızıntı ASME Sınıf 150 DN50 Elektrikli Kelebek Valfi
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Dayanıklı Dökme Alüminyum 600Nm IP67 Patlamaya Dayanıklı Aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Al Alloy DC24V CSA / CE / UL ile Elektrikli Flanged Kelebek Valf
| Adı: | Açma Elektrik Kelebek Valfı |
|---|---|
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
| Standart Zaman/Tork: | 20s/50nm |
100Nm 25W elektrikli valf aktüatörü, modüle eden çeyrek dönüş aktüatörü
| Güç: | AC24V/AC110V/AC220V |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 100 Nm |
| Koruma sınıfı: | IP67 |

