Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
IP67 90° 18Nm/15S Çeyrek Dönüş DC24 Döner Aktüatör
| Standart zaman/tork: | 15s/18nm |
|---|---|
| İsteğe bağlı zaman/tork: | 7s/9nm 60s/18nm |
| Toplam ağırlık: | 1.2kg |
200Nm 2~10VDC 40W Modüle edici Patlama kalıcı valf aktüatörü
| Güç: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 200Nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | EXD II CT4GB |
Patlamaya dayanıklı Seri çeyrek tur döndürücü 30s/100Nm IP67
| Ambalaj bilgileri: | Karton/palet |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
30s/100Nm IP67 AC380V Patlama Korumalı Serisi çeyrek tur aktüatör
| Ambalaj bilgileri: | Karton/palet |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
600Nm 90W Patlama geçirmez valf aktüatörü IP68
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 45s/600nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |
Yumuşak mühürlü 600Nm Çeyreği Dönüş Sanatçısı Top Valfi için
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 45s/600nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |
Çeyreği dönüş patlama kanıtlı valf aktüatörü, tork koruma fonksiyonu ile
| Standart tork: | 100nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30s ila 45s |
| Toplam ağırlık: | 5kg ila 10kg |
AC220V 0.67A ExdIIB T4 Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standard Torque: | 100Nm to 600Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 45s |
| Total Weight: | 5kg to 10kg |
ISO5211 Potansiyometre Elektrikli AC380V Üç Fazlı Aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 75s |
| Montaj açısı: | 360° |
Direniş Sinyal Geri bildirimi 90 Derece 2500Nm 3 Fazlı Aktüatör
| Adı: | Elektrik 3 Faz Aktüatörü |
|---|---|
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |
| Özellik: | Potansiyometre donanımlı aktüatör |

