Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
Kendini kilitleyen Yarım Dönüm 7S/9Nm 6W Top Valf Aktüatörü
| Standart zaman/tork: | 15s/18nm |
|---|---|
| İsteğe bağlı zaman/tork: | 7s/9nm 60s/18nm |
| Toplam ağırlık: | 1.2kg |
Flanged Havalandırma DN1500 Elektrik Kelebek Valfı
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Düşük Sızıntılı Vacuum SS316 Patlama Kanıtı Elektrik Kelebek Valvu
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
CF8M Elektrikli Kelebek Valfi
| Adı: | Vakum Elektrik Kelebek Valfi |
|---|---|
| Tasarım: | Düşük Sızıntı Tasarımı |
| Boyut: | DN40 ila DN 600, 1 1/2 ”ila 24” |
Kubbe göstergesi ve aşırı tork koruyucu ile 1000Nm-2500Nm çeyrek dönüş eylemcisi
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
200-600Nm çeyrek dönüş eylemcisi, aktif temas veya pasif temas
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
DCL-05 Serisi Aktuatör20s/50Nm DC24V AC220V DC24V AV110V
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Yumuşak mühürlü çift ofset elektrik kelebek valfi yüksek performans
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Türü: | Açma, modülasyon |
| Koruma sınıfı: | IP68 |
Çimento fabrikasında kullanılan elektrikli dağıtım valfi ve flap valfi
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Türü: | Açma, modülasyon |
| Koruma sınıfı: | IP68 |
DCL CSA modüle edici elektrikli 200Nm PVC kontrol valfi
| Adı: | Elektrikli PVC kontrol vanası |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30S/200Nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |

