Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
Direnç Sinyali Geri Bildirimi 90° 30s/400Nm 3 Fazlı Aktüatör
| İsim: | Elektrik 3 Faz Aktüatörü |
|---|---|
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |
| Özellik: | Potansiyometre donanımlı aktüatör |
DN50 kelebek valfi motorlu 50Nm 3 fazlı aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 75s |
| Montaj açısı: | 360° |
IP67 DN80 Elektrikli Kelebek Valfi Motorlu Kelebek Valfi Etkinleyici
| Türü: | Elektrikli kelebek valfi |
|---|---|
| Boyut: | DN80~100 |
| İşletme basıncı: | 1.0 MPa |
IP67 Çeyreği Dönüş 440VAC Motorlu Valf Etkinleştiricisi
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Power Supply: | 380VAC/440VAC |
440VAC Motorlu 3 Fazlı Aktüatör
| Adı: | motorlu 3 fazlı aktüatör |
|---|---|
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
| Standart zaman: | 20s - 75s |
Merkezi yumuşak mühürlü esnek koltuk CF8 CF8M Elektrikli kelebek valfi
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
145psi Kelebek Elektrik Aktüatörü DN40 PVC Kontrol Valfi
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Flüor kaplı DN250 SS316L Elektrik Kelebek Valfi
| Adı: | Elektrikli kelebek valfi |
|---|---|
| Özellik: | hafif ve küçük hacim |
| Türü: | Flüor kaplı kelebek valfi |
6 Sınır Anahtarları 7S 9Nm Çeyreği Dönüştürücü
| Standard Time/Torque: | 15S/18Nm |
|---|---|
| Optional Time/Torque: | 7S/9Nm 60S/18Nm |
| Total Weight: | 1.2KG |
Manual 600Nm Ex-proof ISO5211 3 Fazlı Aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |
|---|---|
| Adı: | 3 Faz Aktüatörü |
| Uygulama: | elektrik santrali veya çelik tesisi |

