Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 403 Ürünler.
Yerel güç kapalı düğmesi ile el tekerleği işletimli akıllı elektrikli aktüatör
| Koruma Sınıfı: | IP67 Su Geçirmez |
|---|---|
| Adı: | Akıllı Elektrik Aktifleyici |
| Kullanımı: | Soğutma Sistemi |
20S 50Nm akıllı elektrikli aktüatör
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
|---|---|
| Output Signal: | 4-20mADC |
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
ExIICT4 200Nm patlama geçirmez çeyrek dönüşlü elektrikli aktüatör
| Adı: | Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi |
|---|---|
| Türü: | Açma, modülasyon |
| Koruma sınıfı: | IP67 |
DCL 110V Çeyreği Dönüşlü El Çarklı Elektrik Aktüatörü
| Standart Zaman/Tork: | 25s/50nm |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 1,2 KG ila 20 KG |
Çoklu Flange Montajlı DC24V CSA Çeyreği Dönümlü Elektrikli Aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 1,2 KG ila 20 KG |
CE RoHS Motorlu 380VAC Akıllı Modüle Edici Elektrik Aküatörü
| Standard Torque: | 400Nm to 2500Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 75s |
| Power Supply: | 380VAC/400VAC/415VAC |
Modüle edici 30S 200Nm çeyrek dönüşlü elektrikli aktüatör
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motor gücü: | 6W - 140W |
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |
S4 Aralıklı Düzenlenebilir 1200 Kat IP67 Akıllı Elektrik Aktüatörü
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
Modüle edici ayarlanabilir 1200 X IP67 Akıllı Elektrik Aktifleşen
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 75s |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc/1-5VDC/2-10VDC |
380VAC Motorlu Akıllı Modülasyonlu 3 Fazlı Elektrik Aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 75s |
| Montaj açısı: | 360° |

