Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
DN600 Butterfly Valve 2500Nm Marine Electric Actuator altında
| Standard Time/Torque: | 75S/2500Nm |
|---|---|
| Type: | on-off, Modulating |
| Protection Class: | IP67 |
400Nm başarısızlık güvenliği elektrikli aktüatör
| Adı: | Başarısız Güvenli Akıllı Elektrik Actuator |
|---|---|
| Motor Gücü: | 6W - 140W |
| Çıkış sinyali: | 4-20Madc |
On Off Tip 18Nm 2R/Min Çok Dönümlü Elektrik Aktüatör
| Adı: | Çok dönüşlü elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Standart veya Standart Olmayan: | Standart |
| Hız: | 2 r/dakikada |
SS304 Merkezi Elektrikli Aksiyonlu Kelebek Valfi DN50~DN65
| Adı: | Elektrikle çalıştırılan kelebek valfi |
|---|---|
| Kelebek vana: | DN50~65 |
| Top valfi: | DN40 |
400Nm 360° Fail-Safe IP67 geri dönüşlü Elektrikli Aktüatör
| İsim: | Başarısız Güvenli Akıllı Elektrik Actuator |
|---|---|
| Motor gücü: | 6W ila 140W |
| Çıkış sinyali: | 4-20Madc |
Elektrikli Aktif Top Valfi DN80~DN100 Havalandırma Valfi DN100~DN200
| isim: | Elektrikle çalıştırılan kelebek valfi |
|---|---|
| Kelebek valfi: | DN50~65 |
| Top valfi: | DN40 |
20mADC ExdIICT4//ExdIIICT130 Patlama Güvenli Elektrik Aktüatörü
| Standart tork: | 0nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Adı: | DC Rotary Elektrik Aktüatörü |
1/4 Dönüş 10000 Dönüm AC380V Hızlı Açık Elektrik Aktif
| name: | quick open and close electric actuator |
|---|---|
| Power Supply: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| type: | Fast speed actuator |
24VDC Flanged Gate Valve Multi Turn Elektrik Aktüatörü
| Adı: | Çok dönüşlü elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Standart veya Standart Olmayan: | Standart |
| Hız: | 2 r/dakikada |
CE Dönüm Dönümlü Kapalı Valf IP67 18Nm Çok Dönümlü Elektrik Aktüatörü
| Tip: | Elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Standart tork: | 5nm ila 18nm |
| Standart hız: | 2 r/dakikada |

