Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 410 Ürünler.
90° Dönüş NEMA 4X/7 IP67/68 Modüle Edici Elektrik Aktüatörü
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
El tekerleği 1. faz 200Nm arıza güvenli elektrikli aktüatör
| Standart tork: | 18nm ila 2500nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 15s ila 75s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
PVC kelebek valfi UL ISO 5211 Çeyreği Dönüşü Elektrik Aktifleştiricisi
| Standart tork: | 18nm ila 2500nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 15s ila 75s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Döner Anahtar CSA 600Nm AC220V Başarısızlık Güvenli Elektrikli Aktüatör
| Adı: | Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü |
|---|---|
| Standart zaman: | 15s ila 75s |
| Türü: | Kendinden Kilitleme |
Modülasyonlu Elektrikli Aktüatör Kontrol Paketi Entegre Analog Sinyaller ve Fieldbus Protokolü
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Standart Zaman/Tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
2 Way Bronze DN40 Ball Valve DCL Patlama Kanıtlı Elektrik Aktif
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Koruma Sınıfı: | IP68 NEMA 4X |
Çeyreği Dönüş CSA/CE 2-10V Akıllı Elektrik Aktüatörü
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Tamamen Kapalı Motor DC24V 600Nm Patlama Dayanıklı Elektrikli Aktüatör
| Adı: | Patlama geçirmez elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
ExdIICT4 24VAC 600Nm patlama geçirmez elektrikli aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Sızdırmazlık derecesi: | IP68/NEMA4X/NEMA 7 |
Katı Ölçme Alüminyum NEMA 7 Patlama Kanıtlı Elektrik Aktüatörü
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Sızdırmazlık derecesi: | IP68/NEMA4X/NEMA 7 |

