Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ csa explosion proof electric actuator ] eşleşme 135 Ürünler.
CSA 90° DC24V Dönüş ExdIICT4 150Nm Patlama Kanıtlı Etkinleyici
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç Kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Hava Durumu Karşıtlığı 360° CSA Çeyreği Dönüştürücü
| Ürün adı: | Çeyreği dönüşlü elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Sertifikalı: | CSA |
| Kurulum açısı: | 360 ° |
Patlamaya karşı akıllı çeyrek dönüş aktüatörü.
| Montaj açısı: | 360° |
|---|---|
| Motor Gücü: | 30W/70W |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg/9.5kg |
Açma Kapama Tipi alüminyum alaşımlı CSA IP68 600Nm Patlamaya Dayanıklı Vana Aktüatörü
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Patlama geçirmez not: | Exdict4 |
Düzenlenebilir 50Nm 20s Patlama Kanıtlı Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50 Nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20'ler |
| Patlama geçirmez not: | Exdict4, exdⅲc t130 |
Kendini kilitleyen Exdiict4 Modüle edici Patlama Kanıtlı Etkinleyici
| Güç: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 400 Nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | EXD II CT4GB |
Exd II CT4Gb Patlama Dayanıklı 100Nm 30S IP67 Valf Etkinleştiricisi
| İsim: | Patlama geçirmez başarısız güvenli elektrik aktüatörü |
|---|---|
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
| Standart zaman: | 20s - 45s |
Başarısızlık Güvenli Dönüş Exd II CT4Gb Patlama Karşıtlığı 200Nm 30S IP68 Valve Actuator
| İsim: | Patlama geçirmez başarısız güvenli elektrik aktüatörü |
|---|---|
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
| Standart zaman: | 20s - 45s |
CSA Çeyreği Dönüştürme Elektrik Aktifleştiricisi
| Ürün adı: | Çeyrek dönüş elektrik aktüatörü |
|---|---|
| sertifikalı: | CSA |
| Kurulum açısı: | 360 ° |
Ağır Güçlü Motor Patlama Dayanıklı 400Nm 3 Fazlı Aktüatör
| Türü: | Kompakt elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Adı: | 3 Faz Aktüatörü |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |

