Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ csa explosion proof electric actuator ] eşleşme 135 Ürünler.
Kompakt 90W 400Nm patlama geçirmez elektrikli aktüatör
| Standard Torque: | 50Nm to 2500Nm/442in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Standard Time: | 20S to 75S |
| Input Signal: | 4-20mADC/1-5VDC/2-10VDC |
Kompakt 30S 200Nm 4-20mADC Patlama Dayanıklı Elektrik Aktifleştiricisi
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 75s |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc/1-5VDC/2-10VDC |
100Nm NEMA 4 10000 Times Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
110VAC NEMA 4 4X 10000 Zaman Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAC/220VAC/380VAC/24VDC |
Çeyrek Dönüş 30S 100Nm 90° CSA Patlamaya Dayanıklı Elektrikli Aktüatör
| Standart tork: | 100nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30s ila 45s |
| Toplam ağırlık: | 5kg ila 10kg |
Şaraphanenin dışındaki patlama geçirmez elektrikli aktüatör IP68 60S 50Nm
| Standart tork: | 50nm ila 100nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20'ler ila 30s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/24VDC/110VAV/220VAC |
IP68 Su geçirmez 600Nm 90W Patlama Kanıtlı Valf Etkinleştiricisi
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 45s/600nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |
Çeyreği Dönüş IP68 1000Ω SIL3 Patlama Kanıtlı Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Patlamaya dayanıklı sınıf: | Exdict4 |
Güçlü IP68 1000Ω SIL3 Patlama Karşıtı Valf Aktüatörü
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Patlamaya dayanıklı sınıf: | ExdIIBt4 |
CSA IP67 DC24V 50Nm 20s Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50 Nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20'li yaşlar |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıf: | Exdict4, exdⅲc t130 |

