Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ csa explosion proof electric actuator ] eşleşme 135 Ürünler.
Düzenlenebilir 0~360° DC24V 50Nm 20s Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50 Nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20'li yaşlar |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıf: | Exdict4, exdⅲc t130 |
Ayarlanabilir ISO5211 DC24V 50Nm 20s Patlamaya Dayanıklı Vana Aktüatörü
| Standart tork: | 50 Nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20'li yaşlar |
| Patlamaya Dayanıklı Sınıf: | Exdict4, exdⅲc t130 |
Exd II CT4Gb Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| İsim: | Patlama geçirmez başarısız güvenli elektrik aktüatörü |
|---|---|
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
| Standart zaman: | 20s - 45s |
100Nm patlama karşıtı elektrikli aktüatör
| Adı: | Anti Patlama Elektrik Aktüatörü |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Türü: | Tek aşamalı aktüatör |
Başarısızlık Güvenli Dönüş 400Nm 30S IP68 Patlama Kanıtlı Valf Etkinleştiricisi
| İsim: | Patlama geçirmez başarısız güvenli elektrik aktüatörü |
|---|---|
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
| Standart zaman: | 20s - 45s |
AC220V 0.67A ExdIIB T4 Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standard Torque: | 100Nm to 600Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 45s |
| Total Weight: | 5kg to 10kg |
HVAC 90° Dönüş 400Nm Patlama Güvenli Elektrik Aktüatör
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/400nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | Grup C, D T4 Class1, Bölüm 1 |
IP68 Tek Fazlı 220VAC Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Patlamaya dayanıklı sınıf: | Exdiict4 / grup C, D T4 |
50Nm Modüle edici tip Patlama engelli valf aktüatörü 4 ~ 20mADC
| Güç: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Çıkış torku: | 50 Nm |
| Patlayıcı korumalı sınıf: | EXD II CT4GB |
Yumuşak Nitridleme Adresleme Donanımı IP68 Patlama Kanıtlı Etkinleyici
| Adı: | Patlama geçirmez tip elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -25°C~+55°C / -13°F~+131°F |
| Montaj açısı: | 360° |

