Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ csa explosion proof electric actuator ] eşleşme 135 Ürünler.
El tekerleği 1. faz 200Nm arıza güvenli elektrikli aktüatör
| Standart tork: | 18nm ila 2500nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 15s ila 75s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
1/4 dönüm AC110V AC220V EMC Patlama Güvenli Aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
DN15 Elektrikli Aktif Top Valfı
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Kupla gösterge ile akıllı elektrikli aktüatörü modüle etmek
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC |
|---|---|
| Motor Gücü: | 6W - 140W |
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
Kimyasal CSA 30S/100Nm Patlama Güvenli Etkinleştirici
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/100nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | Exd iict4 |
DC24V 9.5kg Patlama Dayanıklı 400Nm 3 Fazlı Aktüatör
| Tip: | Kompakt elektrikli aktüatör |
|---|---|
| İsim: | 3 Faz Aktüatörü |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
Dayanıklı Dökme Alüminyum 600Nm IP67 Patlamaya Dayanıklı Aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
Çeyreği dönüş patlama kanıtlı 600Nm AC220V Inching Electric Valve Actuator
| Standard Time/Torque: | 15S to 75S/18Nm to 2500Nm/160in.lbs to 22125in.lbs |
|---|---|
| Installation Angle: | 360° |
| Input Signal: | 4-20mA or 2-10V / 1-5V optional |
Patlama Dayanıklı ExdIICT4 IP68 Hızlı Açık Elektrik Aktif Ekipmanı
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Çevre sıcaklığı: | -25°C~+55°C / -13°F~+131°F |
Kelebek Valfı için Modüle Çeyreği Dönümlü Elektrik Aktüatör
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 600nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |

