Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ csa explosion proof electric actuator ] eşleşme 135 Ürünler.
Yerel / Uzaktan anahtarlanabilir 1/4 Dönüm 600Nm Kompakt Aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 30s ila 75s/100nm ila 2500nm/885in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
Sıfır Sızıntı ASME Sınıf 150 DN50 Elektrikli Kelebek Valfi
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Kalıcı yağlanmış 380v 500Nm 3 fazlı aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 30s ila 75s/100nm ila 2500nm/885in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
IP67 90° 360° DC12V 1/4 Dönüm 600Nm Kompakt Aktüatör
| Standart zaman/tork: | 30s ila 75s/100nm ila 2500nm/885in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Kurulum açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 4.5kg ila 20kg |
Çeyrek Dönüş IP67 IP68 380VAC Motorlu Vana Aktüatörü / CE ROHS işaretli
| Standart tork: | 50nm ila 2500nm/442in.lbs ila 22125in.lbs |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 75s |
| Güç kaynağı: | 380VAC/440VAC |

