Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ csa explosion proof electric actuator ] eşleşme 135 Ürünler.
400Nm Patlama geçirmez valf aktüatörü, açma / kapatma modüle edici elektrik aktüatörü
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/400nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |
Çeyreği dönüş patlama kanıtlı valf aktüatörü, tork koruma fonksiyonu ile
| Standart tork: | 100nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30s ila 45s |
| Toplam ağırlık: | 5kg ila 10kg |
600Nm 90W Patlama geçirmez valf aktüatörü IP68
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 45s/600nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |
Modüle edici ExdIICT4 24V Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 100nm/400nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30S |
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
Modüle edici ExdIICT4 24V Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 100nm/400nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30'lar |
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
DCL H Üç Fazlı ATEX 50Hz Patlama Kanıtlı Etkinleyici
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 380VAC |
Su geçirmez modüle edici 24VDC motor patlama karşıtı aktüatör
| Standart tork: | 0nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
200Nm 2~10VDC 40W Modüle edici Patlama kalıcı valf aktüatörü
| Güç: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 200Nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | EXD II CT4GB |
Off Tip Sağlam 600Nm Patlama Kanıtlı Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Patlamaya dayanıklı sınıf: | Exdict4 |
Çoklu Flange Montajlı DC24V CSA Çeyreği Dönümlü Elektrikli Aktüatör
| Standart Zaman/Tork: | 15S - 75S/18Nm - 2500Nm/160in.lbs - 22125in.lbs |
|---|---|
| Montaj açısı: | 360° |
| Toplam ağırlık: | 1,2 KG ila 20 KG |

