Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ csa explosion proof electric actuator ] eşleşme 135 Ürünler.
SIL3 Patlama Güvenli Elektrikli Aktüatör
| Adı: | Anti Patlama Elektrik Aktüatörü |
|---|---|
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
| Standart zaman: | 20s - 45s |
CSA Tork Aşırı Yük Koruması 600Nm AC380V Patlamaya Dayanıklı Elektrikli Aktüatör
| Standart tork: | 100nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30s ila 45s |
| Toplam Ağırlık: | 5kg ila 10kg |
CSA/ATEX/IECEx Sertifikaları Patlama Dayanıklı Elektrik Aktüatör
| Tork aralığı: | 20 Nm ila 3000 Nm/177 inç lb ila 26550 inç lb |
|---|---|
| Tip: | Açma-kapama/Modüle etme |
| Güç Kaynağı(±%10): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
Çeyreği dönüş 400Nm Patlama Dayanıklı Elektrik Aktüatör
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/400nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | Grup C, D T4 Class1, Bölüm 1 |
ExdIIC T4 Kompakt IP68 Patlama Dayanıklı Elektrikli Aktüatör
| Standart tork: | 20nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30s ila 45s |
| Toplam ağırlık: | 5kg ila 10kg |
200Nm 360 derece modüle edici patlama geçirmez elektrikli aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
100Nm Patlama geçirmez elektrikli aktüatör IP68 ExIICT4Gb
| Power: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standard Time/Torque: | 30S/100Nm |
| Type: | on-off, Modulating |
360 derecelik patlama geçirmez DCL-Ex05E elektrikli aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Giriş sinyali: | 4-20mA/2-10V/1-5V |
ATEX IECEx Standart 24VDC Modüle edici Patlama Güvenli Elektrikli Aktüatör
| Aksiyon zamanı: | 15'ler/30'lar |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 0 ~ 600nm |
| Giriş sinyali: | 4-20Madc |
Patlamaya Dayanıklı Elektrikli Aktüatör IP68 CSA Elektrik Kesintisi Sıfırlama Modbus
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Çıkış sinyali: | 4-20mA |

