Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ csa explosion proof electric actuator ] eşleşme 135 Ürünler.
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| Standart tork: | 50 Nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20'ler |
| Patlama geçirmez not: | Exdict4, exdⅲc t130 |
IP68 600Nm 90W modüle edici patlama geçirmez valf aktüatörü
| Güç: | AC110V/AC220V |
|---|---|
| Çıkış Torku: | 600 nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | EXD II CT4GB |
CSA 90 derece dönüş ExdIICT4 150Nm patlama geçirmez aktüatör
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
CSA 90° DC24V ExdIICT4 400Nm Patlama Güvenli Etkinleyici
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
NEMA 4 10000 Kat Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
PTC Aşırı ısınma koruyucusu DN50 Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Koruma Sınıfı: | IP68 NEMA 4X |
50Nm AC380V Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Tip: | Açma, modülasyon |
|---|---|
| Koruma sınıfı: | IP68 su geçirmez |
| isim: | Patlama geçirmez elektrikli aktüatör |
90W 45S/600Nm DCL-Ex60 Patlama Dayanıklı Elektrikli Aktüatör
| Adı: | Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 45s/600nm |
| Özellik: | Motor Gücü |
CSA ATEX Sertifikaları Patlama Güvenli Elektrik Aktif Ekipmanı
| Tork aralığı: | 20 Nm ila 3000 Nm/177 inç lb ila 26550 inç lb |
|---|---|
| Tip: | Açma-kapama/Modüle etme |
| Güç Kaynağı(±%10): | 24VDC/24VAC/110VAC/220VAC/380VAC |
400Nm DC24V 90°Patlama geçirmez açık / kapalı modüle edici elektrikli aktüatör
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart zaman/tork: | 30s/400nm |
| Tip: | Açma, modülasyon |

