Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ dcl electric actuator ] eşleşme 428 Ürünler.
Düşük Sızıntılı Vacuum SS316 Patlama Kanıtı Elektrik Kelebek Valvu
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Kubbe göstergesi ve aşırı tork koruyucu ile 1000Nm-2500Nm çeyrek dönüş eylemcisi
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
1000Nm-2500Nm AC110V AC220V AC380V çeyrek dönme aktüatörü
| Ambalaj bilgileri: | Karton/Palet |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
200-600Nm çeyrek dönüş eylemcisi, aktif temas veya pasif temas
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
DCL-05 Serisi Aktuatör20s/50Nm DC24V AC220V DC24V AV110V
| Ambalaj bilgileri: | KARTON/PALET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Yumuşak mühürlü çift ofset elektrik kelebek valfi yüksek performans
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Türü: | Açma, modülasyon |
| Koruma sınıfı: | IP68 |
Çimento fabrikasında kullanılan elektrikli dağıtım valfi ve flap valfi
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Türü: | Açma, modülasyon |
| Koruma sınıfı: | IP68 |
DCL CSA modüle edici elektrikli 200Nm PVC kontrol valfi
| Adı: | Elektrikli PVC kontrol vanası |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30S/200Nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |
DN600 altında 140W su geçirmez motorlu kelebek valfi
| Güç: | AC110V/AC220V/AC380V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/1000nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |
Modüle edici CSA 200Nm PVC Su Akış Kontrol Valfı
| Güç: | DC24V/AC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30S/200Nm |
| Türü: | Açma, modülasyon |

