DCL'nin patlamaya dayanıklı elektrikli aktüatörü kuzey Amerika'da sözleşme kazandı

November 9, 2022
hakkında en son şirket haberleri DCL'nin patlamaya dayanıklı elektrikli aktüatörü kuzey Amerika'da sözleşme kazandı

DCL, ABD'den DCL-Ex serisi kompakt patlamaya dayanıklı elektrikli aktüatörlerin toplu siparişini aldı.DCL satış müdürü LIU Yubo, "Hem UL hem de CSA standartlarına göre CSA sertifikaları, patlamaya dayanıklı ürünlerimizin ABD ve Kanada pazarlarına girmesine yardımcı oluyor" dedi."Kuzey Amerika müşterileri ile on yıllık işbirliği ile DCL, ABD ve Kanada'daki iş ortaklarımıza nasıl hizmet vereceğini ve destekleyeceğini çok iyi biliyor".

Patlayıcı gaz ortamlarında elektrikli ekipmanların güvenliği çok önemlidir.Elektrikli aktüatörlerin daha geniş ortam sıcaklığında tüm yanıcı gazlara uygulanabilmesini sağlamak için DCL, ürünlerin patlamaya dayanıklı derecesini Sınıf I, Bölüm 1, Grup C ve D T5/T6 ve Sınıf I, Bölge 1, AEx db IIC T5/'e yükseltir. T6 Gb.

Kimya, şaraphane, petrol ve gaz ve rüzgar enerjisi endüstrisinden birçok müşteri tarafından ihtiyaç duyulan DCL, orijinal olarak 2008 yılında kompakt patlamaya dayanıklı elektrikli aktüatörler tasarladı. yıl” dedi LIU.““Kuzey Amerika'da iş ortaklarımız da son kullanıcılara kaliteli, zamanında ve verimli hizmet sunacak.”