DCL, SGS Baseefa ile patlamaya dayanıklı elektrikli aktüatörleri için ATEX / IECEx sertifikasını resmen başlattı

May 18, 2020
hakkında en son şirket haberleri DCL, SGS Baseefa ile patlamaya dayanıklı elektrikli aktüatörleri için ATEX / IECEx sertifikasını resmen başlattı

7 Mayıs'ta DCL, SGS Çin ofisi ile ATEX/IECEx sertifikası ve test sözleşmesi imzaladı.Tüm sertifikasyon süreci 2020'nin 4. çeyreğinde tamamlanacak. Bu yıl Valve World Expo 2020 dusseldorf, DCL, patlamaya dayanıklı elektrikli aktüatörlerini resmi olarak Avrupa pazarına sunmayı planlıyor.

 

Aralık 2019'da DCL, hem Bölge hem de Bölüm sistemi için UL ve CSA standardına göre CSA sertifikasyonunu başlattı.CSA sertifikasyonunu 2021 yılının ilk çeyreğinde tamamlaması bekleniyor.O zaman, DCL'nin patlamaya dayanıklı elektrikli aktüatörleri, tüm ülkelerin standartlarına uygun olacaktır. patlama güvenliği gereksinimleri.

 

1. AB ülkeleri için ATEX sertifikası

2. ABD ve Kanada için CSA sertifikası

3. Diğer ülkeler için IECEx sertifikası (yerel düzenlemeler gerektiriyorsa test raporu geçişi gerekir)

4. Çin için CCC sertifikası

 

Elektrikli aktüatör, d tipi patlama önleyici cihazlara aittir.Bu sefer daha fazla gaz ve toz uygulamak için patlama ortamı, önceki DCL yükseltmeleri ExdIIBT4 ile ExdIICT4 ve ExdⅢC T130 ATEX/IECEx sertifikası için kalite.
 

DCL, Çin'de 2010 yılında kompakt patlama önleyici valf elektrikli aktüatörleri geliştiren ve piyasaya süren ilk şirkettir. Yapıştırılan 10 yılda, DCL'nin Ex-proof aktüatörleri kimya, şaraphane gibi endüstri alanlarında istikrarlı ve güvenli bir şekilde çalıştırılmıştır. , yiyecek, içecek, petrol ve gaz vb.

 

hakkında en son şirket haberleri DCL, SGS Baseefa ile patlamaya dayanıklı elektrikli aktüatörleri için ATEX / IECEx sertifikasını resmen başlattı  0