Tüm ürünler
-
Çeyrek dönüşlü Aktüatör
-
Çoklu Dönümlü Aktüatör
-
Patlama geçirmez elektrikli aktüatör
-
Akıllı Elektrik Aktifleyici
-
Kompakt aktüatör
-
Başarısızlık Güvenli Elektrik Aküatörü
-
Elektrikli kelebek valfi
-
Elektrikle çalıştırılan küre valfi
-
3 Faz Aktüatörü
-
DC döner aktüatör
-
PVC Kontrol Valfi
-
Etkinleştirici Aksesuarları
-
Valf Kapatması
-
Hızlı Açık Elektrik Aküatör
-
Midea Grubu - ÇinDCL, 6 yıldan fazla bir süredir bizim ortağımız ve tedarikçimizdir.Merkezi klimalarımız tüm dünyadaki HVAC müşterilerine DCL ürünleriyle hizmet veriyor.Bizi desteklemek için sürekli olarak çok güvenilir ürünler ve çok zamanında hizmet sağlıyorlar. -
Valve Solution Inc. - ABDDCL yaklaşık on yıldır ODM / OEM fabrikalarımızdır. Ürünleri UL ve CSA standardına göre tasarlanmıştır ve CSA sertifikasını geçmiştir.Çok az Çinli üreticinin, bu kadar kaliteli ABD standart elektrik aküatörleri üretebilmesi.DCL'nin yenilikçiliğini sürdürmesini bekliyoruz. -
WESA Armaturen GmbH - AlmanyaDCL ile 15 yıllık işbirliğiyle, DCL'nin ürünlerinden çok memnunuz.Her zaman yeni tasarımlarını onaylamak ve yükseltmek için birçok deney ve test yaparlar.Dış kaynaklı parçalar için mükemmel kalite kontrolleri de inanılmaz.
anahtar kelimeler [ exd b t4 explosion proof valve actuator ] eşleşme 9 Ürünler.
AC220V 0.67A ExdIIB T4 Patlama Güvenli Valf Etkinleştiricisi
| Standard Torque: | 100Nm to 600Nm |
|---|---|
| Standard Time: | 30s to 45s |
| Total Weight: | 5kg to 10kg |
ExdIIB T4 Patlama Güvenli Elektrikli Aktüatör
| Adı: | Patlama geçirmez elektrikli aktüatör |
|---|---|
| Standart tork: | 100nm ila 600nm |
| Standart zaman: | 30s ila 45s |
20mADC ExdIICT4//ExdIIICT130 Patlama Güvenli Elektrik Aktüatörü
| Standart tork: | 0nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Adı: | DC Rotary Elektrik Aktüatörü |
ExdIIB T4 Hızlı Açık Elektrik Aktüatör
| Adı: | Hızlı Açık Elektrik Aküatör |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 24VAC/110VAV/220VAC/380VAC/24VDC |
| Montaj açısı: | 360° |
Adjustable 50Nm 20s DC24V 13w Explosion Proof Valve Actuator
| Standart tork: | 50 Nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20'ler |
| Patlama geçirmez not: | Exdict4, exdⅲc t130 |
ExdIIC T4 Kompakt IP68 Patlama Dayanıklı Elektrikli Aktüatör
| Standart tork: | 20nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 30s ila 45s |
| Toplam ağırlık: | 5kg ila 10kg |
2 Way Bronze DN40 Ball Valve DCL Patlama Kanıtlı Elektrik Aktif
| Standart tork: | 50nm ila 600nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20s - 45s |
| Koruma Sınıfı: | IP68 NEMA 4X |
Düzenlenebilir 50Nm 20s Patlama Kanıtlı Valf Etkinleştiricisi
| Standart tork: | 50 Nm |
|---|---|
| Standart zaman: | 20'ler |
| Patlama geçirmez not: | Exdict4, exdⅲc t130 |
HVAC 90° Dönüş 400Nm Patlama Güvenli Elektrik Aktüatör
| Güç: | DC24V/AC110V/AC380V/AC220V |
|---|---|
| Standart Zaman/Tork: | 30s/400nm |
| patlamaya dayanıklı sınıf: | Grup C, D T4 Class1, Bölüm 1 |
1

